Skrzaty na turnieju w Pruszkowie

SKRZAT STARSZY

Nasze Skrzaciki wzięły udział w Top Turnieje w Pruszkowie, co było ogromnym wydarzeniem. Prawie dla wszystkich był to pierwszy taki wyjazd w "karierze"

Duże emocje, nowe wyzwania i mnóstwo cennych doświadczeń

Zajęliśmy miejsce w środku stawki, ale najbardziej cieszy nas ogromne zaangażowanie, walka o każdą piłkę i radość,  jaką dzieci grały przez cały turniej

Brawo Zuchy