Skrzaty na turnieju w Pruszkowie
SKRZAT STARSZY
Nasze Skrzaciki wzięły udział w Top Turnieje w Pruszkowie, co było ogromnym wydarzeniem. Prawie dla wszystkich był to pierwszy taki wyjazd w "karierze"
Duże emocje, nowe wyzwania i mnóstwo cennych doświadczeń
Zajęliśmy miejsce w środku stawki, ale najbardziej cieszy nas ogromne zaangażowanie, walka o każdą piłkę i radość, jaką dzieci grały przez cały turniej
Brawo Zuchy
