Turnieje LZPN - Orlicy Młodsi
ORLIK MŁODSZY
W niedzielę rozegraliśmy drugą kolejkę ligi.
Jako gospodarze gościliśmy drużyny Sławin Lublin, Sygnał Lublin, Widok Lublin i Trawena Trawniki
Nasi Orlicy zagrali pierwszy mecz z Sygnałem Lublin, w którym od początku była gra zespołowa, dzięki temu stworzyli sporo sytuacji wyszli na prowadzenie i do końca mieli mecz i wynik pod kontrolą
Natomiast w drugim meczu ze Sławinem Lublin, po dobrym początku i kilku niewykorzystanych sytuacjach, nasz zespół się trochę pogubił i przeciwnik w końcówce meczu odwrócił losy spotkania.
