Wygrana w Lubartowie
MŁODZIK STARSZY
W ostatnim spotkaniu w klasie rozgrywkowej Młodzik Starszy nasi podopieczni rozegrali mecz z MOSiR Lubartów. Mimo absencji kilku zawodników chłopcy chcieli dobrze pożegnać się z tymi rozgrywkami.
Chęć i walka pokazania się w ostatnim meczu przyniosło efekt w postaci dobrego wyniku. Pomimo upalnego dnia i zmęczenia chłopcy zostawili dużo serca i woli walki. To już koniec rozgrywek w „dziewięciu” i czas na granie po 11 zawodników.
To więcej wyzwań ale również i możliwości. Teraz drużynę czeka zasłużony odpoczynek po rundzie wiosennej.
Szukamy wzmocnień i przygotowujemy się do kolejnych rozgrywek.
MOSiR Lubartów – Vrotcovia 2:3
Bramki: Mikołaj, Michał
Vrotcovia: Franek – Max, Olek, Bartek, Kacper, Michał, Mikołaj, Mateusz, Mikołaj, Oliwier, Adrian, Kuba.
