Wygrana w Lubartowie

MŁODZIK STARSZY

W ostatnim spotkaniu w klasie rozgrywkowej Młodzik Starszy nasi podopieczni rozegrali mecz z MOSiR Lubartów. Mimo absencji kilku zawodników chłopcy chcieli dobrze pożegnać się z tymi rozgrywkami.

Chęć i walka pokazania się w ostatnim meczu przyniosło efekt w postaci dobrego wyniku. Pomimo upalnego dnia i zmęczenia chłopcy zostawili dużo serca i woli walki. To już koniec rozgrywek w „dziewięciu” i czas na granie po 11 zawodników.

To więcej wyzwań ale również i możliwości. Teraz drużynę czeka zasłużony odpoczynek po rundzie wiosennej.

Szukamy wzmocnień i przygotowujemy się do kolejnych rozgrywek.

MOSiR Lubartów – Vrotcovia 2:3

Bramki: Mikołaj, Michał  

Vrotcovia: Franek – Max, Olek, Bartek, Kacper, Michał, Mikołaj, Mateusz, Mikołaj, Oliwier, Adrian, Kuba.