Falstart w pierwszym meczu rundy

Rocznik 2011

W sobotę , drużyna młodzika młodszego pojechała na wyjazdowe spotkanie z drużyna Podlasie Biała Podlaska.  Pierwsza polowa to dobra gra naszej drużyny, pomimo szybko straconej bramki na 1:0, nasi chłopcy nie spuścili głowy i próbowali postawić się mocnej drużynie Podlasia.

Kilka minut po straconej bramce, wysoko odebraliśmy piłkę i skutecznym rozegraniem na połowie przeciwnika udało się wyrównać wynik meczu. Po zdobytej bramce to my mogliśmy podwyższyć wynik tego spotkania, niestety dwie bardzo dogodne sytuacje nie zamieniliśmy na gola. Zrobił to natomiast nasz przeciwnik.

 Wynik do przerwy 3:1 dla Podlasia.

Druga połowa przyniosła nam szybką bramkę dla naszej drużyny, liczyliśmy ze uda się pójść za ciosem i nawiązać jeszcze walkę z przeciwnikiem. Jednak w tym dniu przytrafiało nam się bardzo dużo błędów indywidualnych, gdy tylko udało nam się złapać kontakt to zaraz dawaliśmy w prezencie bramki dla przeciwnika.

Pomimo wysokiej porażki, wyciągamy wnioski i patrzymy z optymizmem do przodu.