Kolejny weekend zmagań - 2012 Rocznik 2012

W weekend obie grupy orlika starszego rozegrały swoje mecze ligowe.

Grupa czerwona rozegrała zaległy turniej ligi LZPN, którego byliśmy gospodarzem. Tym razem pogoda dopisała, a chłopcy mogli kolejny raz sprawdzić swoje umiejętności na tle innych drużyn.
Wysoko postawiona poprzeczka już od pierwszego meczu. Niestety zawodnicy nie pokazali woli walki i zasłużenie przegrali pierwszy mecz. W drugim meczu waleczności wystarczyło na pierwsze 5 minut meczu i także musieliśmy uznać wyższość rywali.

Po rozmowie z Trenerem przed ostatnim meczem w drużynie w końcu coś ruszyło i cały mecz zawodnicy byli "pod prądem" :-). Dzięki walce, zaangażowaniu drużyna nadrobiła mniejsze umiejętności i dzięki temu udało się wygrać pierwszy mecz w lidze. Duże brawa dla chłopców za występ!

Grupa biała w 4 kolejce Ligi Wojewódzkiej Młodzika Młodszego rozegrała mecz z Widokiem Lublin. Spotkanie stało na dobrym poziomie, obie drużyny miały swoje argumenty by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Licznie zgromadzeni kibice co chwilę nagradzali zawodników za świetne akcje zarówno ofensywne jak i defensywne, ale także parady bramkarskie. W grze Vrotcovi szczególnie mogły się podobać pojedynki indywidualne w bocznych sektorach oraz rozgrywanie piłki w niskiej strefie między bramkarzem, a obrońcami. Przyjemnie się na to patrzyło. Brakowało trochę skuteczności i przejęcia inicjatywy w środkowej strefie boiska.

Wynik remisowy jak najbardziej sprawiedliwy. Chłopcy zbierają bardzo cenne doświadczenie na wysokim poziomie z zawodnikami o rok starszymi. Dodatkowo, strzelcem jedynej bramki dla Vrotcovii został Jan Szewczyk - rocznik 2013. Warto zaznaczyć, że to drugi mecz Janka i druga bramka. Białe korki robią robotę :-)

Gr. Czerwona: Pętala, Rejak, Belka, Kocki, Adamek, Więckowski, Rybak, Rydzak, Martyniuk, Walkiewicz, Koślacz

Gr. Biała Satkowski, Kaźmierczak, Jargiło, Głaszczka, Rudziński, Stefaniak, Ozga, Kaźmierczak, Gierada, Galant, Łoś, Szewczyk