LL MŁ Młodszych Motor Lublin - Vrotcovia 5:1

Za nami kolejna seria gier w ramach LL MŁ Młodszych. Tym razem zespół z rocznika 2005/2006 uległ na wyjeździe Motorowi Lublin 1:5.

W początkowej fazie spotkania nic nie wskazywało na tak wysoką porażkę Vrotcovii. Przez długi czas oba zespoły toczyły bardzo wyrównane spotkanie, a z czasem przewagę zdołali osiągnąć przyjezdni. Vrotcovia była groźna szczególnie ze stałych fragmentów gry, ale za każdym razem brakowało skutecznego wykończenia. Jednak wreszcie strzelecką niemoc zespołu przełamał Kacper Trojnara, który zakończył składną akcję gości. Niestety chwilę później był remis. Motor bezlitośnie wykorzystał moment dekoncentracji po zdobyciu gola przez Vrotcovię i tuż przed przerwą doprowadził do wyrównania.

W drugiej połowie zespół Vrotcovii zgubiły indywidualne błędy zawodników, co skrzętnie wykorzystywał Motor. Goście co prawda również mieli swoje okazje, ale nie potrafili zamienić ich na gole. W efekcie Motor wypracował sobie aż czterobramkową przewagę i takim wynikiem zakończyło się spotkanie.

Mimo niekorzystnego wyniku na duże słowa uznania za mecz z Motorem zasłużyli Bartek Czobot, Kewin Wójcik i Szymon Osial. Obaj zawodnicy rozegrali bardzo dobre zawody i przez cały czas, który spędzili na boisku byli aktywni w grze, a co za tym idzie należeli do wiodących zawodników tego spotkania.

Motor Lublin - Vrotcovia 5:1 (1:1)

Bramka: Kacper Trojnara

Vrotcovia: Dubis - Pietraszek, Trancygier, Wójcik -  Czobot, Duda, Kostecki, Osial, - Trojnara oraz Borkowski, Rodziewicz, Sękowski, Tatara.