LL MŁ Starszych Widok Lublin - Vrotcovia 1:5

Zespół Vrotcovii z rocznika 2004/2005 przełamał passę dwóch meczów bez wygranej i pokonał wysoko Kobiecy Klub Piłkarski Widok Lublin 5:1.

Mecz został rozegrany na obiekcie Vrotcovii, ale gospodyniami był zespół Widoku. Spotkanie bardzo dobrze zaczęło się dla gości, którzy po bardzo składnej akcji wyszli na prowadzenie za sprawą Szymona Osiala. Vrotcovia nie zadowoliła się jednobramkowym prowadzeniem i w kolejnych minutach zdobyła kolejne trzy gole, dzięki czemu zeszła na przerwę prowadząc 4:0.

W drugiej połowie obraz gry nieco się zmienił. Mecz, który od samego początku był toczony w niezłym tempie i przy dużym zaangażowaniu z obydwu stron stał się zdecydowanie bardziej wyrównany. Gospodyniom po jednej z akcji udało się zdobyć honorową bramkę, ale zawodnicy Vrotcovii również zdobyli jednego gola i mecz zakończył się wygraną Vrotcovii 5:1.

Za walkę, zaangażowanie w grę, ambicję i nieustępliwość w starciu w Widokiem należą się wielkie słowa uznania dla całego zespołu. Każdy z zawodników przyczynił się do osiągnięcia efektownej wygranej w spotkaniu z bardzo trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Na szczególne słowa uznania zasłużyli natomiast Kuba Kostecki, Kewin Wójcik, Kuba Binięda i Szymon Osial. Popularny "Kostek" zagrał bardzo dobrze na pozycji defensywnego pomocnika, a dzięki temu Kuba Binięda mógł w pełni poświęcić się grze w ofensywie. Z kolei Kewin Wójcik wykazał się bardzo dobrą grą w obronie, a Szymon Osial kolejny raz pokazał swój zmysł do gry kombinacyjnej.

KKP Widok Lublin - Vrotcovia 1:5 (0:4)

Bramki: Trojnara, Binięda 2, Osial, Tatara

Vrotcovia: Saczuk, Dubis - Rodziewicz, Parol, Wójcik - Kostecki - Osial, Binięda, Ziętek - Trojnara oraz Hondzel, Piotrowicz, Domagała, Tatara, Lato.