LL Młodzików Młodszych. Vrotcovia - Widok Lublin 1:1

W drugiej kolejce LL MŁ Młodszych zespół Vrotcovii z rocznika 2005/2006 zremisował na własnym boisku z Widokiem Lublin 1:1.

Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy potrafili dłużej utrzymać się przy piłce. I to właśnie Widok po ładnej, zespołowej akcji wyszedł w tym spotkaniu na prowadzenie. Jednak w miarę upływu czasu mecz zaczął się wyrównywać. W drugiej połowie gospodarze zaczęli grać bliżej przeciwników i stwarzać sobie większą liczbę sytuacji podbramkowych. Podobnie jak przed tygodniem Vrotcovii udało się zdobyć bramkę w końcowych fragmentach spotkania. Autorem trafienia tym razem był Kacper Trojnara i mecz zakończył się podziałem punktów. Zespołowi gospodarzy za walkę do ostatnich minut o odwrócenie losów spotkania należą się duże słowa uznania.

Vrotcovia - Widok Lublin 1:1 (0:1)

Bramka: Kacper Trojnara

Vrotcovia: Saczuk, Dubis - Pietraszek, Trancygier, Ziętek - F. Klimek, Duda, Trojnara, Tatara, Kieloch oraz W. Klimek, Rodziewicz, Osial.