LL Młodzików Starszych. Piaskovia - Vrotcovia 2:6

Zespół Vrotcovii z rocznika 2004/2005 ma za sobą kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Tym razem nasza drużyna wywalczyła komplet punktów w Piaskach, gdzie ograła tamtejszą Piaskovię 6:2.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gości, którzy już na samym jego początku objęli prowadzenie. Niestety chwilę potem przytrafiła się chwila dekoncentracji i złego rozegrania piłki od tyłu, którą bezlitośnie wykorzystali przeciwnicy. Jednak z każdą kolejną minutą to Vrotcovia uzyskiwała coraz większą przewagę, którą udało się udokumentować kolejnymi trafieniami. Do przerwy zespół z Lublina prowadził 6:1 po bramkach Michała Miechowicza (2), Krystiana Ziętka, Maksa Tatary, Kuby Biniędy i szczególnej urody trafieniu Kacpra Trojnary.

W drugiej części spotkania tempo rozgrywania akcji nieco spadło i nie udało się podwyższyć rezultatu, choć było ku temu wiele okazji. Niestety w trakcie drugiej połowy Vrotcovii znowu przytrafił się błąd w rozegraniu piłki w defensywie i Piaskovia po raz drugi trafiła do siatki. Ostatecznie goście zwyciężyli 6:2 i dopisali na swoje konto drugi w tym sezonie komplet punktów.

Piaskovia Piaski - Vrotcovia 2:6 (1:6)

Bramki: Miechowicz (2), Ziętek, Tatara, Binięda, Trojnara

Vrotcovia: Saczuk - Domagała, Parol, Musiałowski - Lato, Trojnara, Binięda, Ziętek - Miechowicz oraz Duda, Hondzel, Corti,