LLMłodzików Starszych Vrotcovia - Skarpa Lublin 3:5 (OPIS GALERIA)

W środowe popołudnie zespół Vrotcovii rocznik 2004/2005 rozegrał pierwsze domowe spotkanie w ramach LL Młodzików Starszych. Rywalem była Skarpa Lublin.

Mecz miał bardzo emocjonujący przebieg i kibice zobaczyli aż 8 bramek. Goście prowadzili w pewnym momencie dwoma trafieniami, ale Vrotcovii udało się doprowadzić do remisu dobrze egzekwując m.in stałe fragmenty gry (rzuty rożne). Niestety w końcówce przeciwnik zdobył "gola do szatni" i na przerwę rywale schodzili prowadząc 4:3.

W drugiej połowie mimo bardzo dużej liczby sytuacji z obu stron do siatki trafił tylko zespół Skarpy i ostatecznie mecz zakończył się przegraną Vrotcovii 3:5. Spotkanie pokazało, że w zespole drzemie duży potencjał, ale nadal jest nad czym intensywnie pracować - szczególnie w formacji obronnej. Zawodnikom nie można jednak odmówić braku walki i zaangażowania.

O kolejne punkty Vrotcovia powalczy już w nadchodzącą sobotę, kiedy na wyjeździe zagra z Piaskovią Piaski.

Vrotcovia Lublin - Skarpa Lublin 3:5 (3:4)

Vrotcovia: Saczuk - Duda, Parol, Musiałowski - Ziętek, Binięda, Lato, Miechowicz - Trojnara oraz Wójcik, Hondzel, Corti, Dubis.