Motor Lubllin - Vrotcovia 5:1

Zespół Vrotcovii Lublin w meczu piątej kolejki LL MŁ Starszych uległ na wyjeździe Motorowi Lublin 1:5.

Sobotnie spotkanie derbowe było bardzo ciekawym widowiskiem. Jego wynik nie do końca oddaje to, co działo się na boisku. W pierwszej połowie gospodarze mieli przewagę w posiadaniu piłki, a drużyna z Wrotkowa skupiała się na uważnej grze w defensywie i kontratakach. Z czasem jednak spotkanie się wyrównało i oba zespoły toczyły ambitną walkę na boisku. Mimo kilku okazji z obydwu stron kibice nie doczekali się bramek.

W początkowej faize drugiej części meczu obraz gry się nie zmienił. Zarówno Motor, jak i Vrotcovia starały się stwarzać zagrożenie pod bramką rywali. Gospodarze po ładnej zespołowej akcji wyszli jednak na prowadzenie, a kilka minut później dołożyli kolejne dwa trafienia. Zimny prysznic podziałał mobilizująco na Vrotcovię i po faulu na Kubie Biniędzie rzut karny na gola zamienił Olaf Domagała. Chwilę później "Binio" popisał się ładnym uderzeniem z dystansu, ale bramkarz gospodarzy sparował to uderzenie. Vrotcovia starała się zdobyć kontaktowego gola, ale po kontrataku na 4:1 podwyższył Motor. W końcówce rywale wykorzystali jeszcze jedną okazję i mecz zakończył się wynikiem 5:1.

Motor Lublin - Vrotcovia 5:1 (0:0)

Bramka: Domagała z karnego

Vrotcovia: Saczuk, Dubis - Ziętek, Parol, Domagała - Hondzel, Binięda, Lato, Miechowicz - Trojnara oraz Kostecki, Osial, Piotrowicz, Tatara, Wójcik.