Na zakończenie rundy z Górnikiem Rocznik 2012

Zawodnicy grupy białej rozegrali ostatni mecz rundy w lidze Młodzika Młodszego z Górnikiem Łęczna na swoim terenie. Spotkanie zostało rozegrane wieczorną porą, przy sztucznym oświetleniu. Klimat prawie jak w Lidze Mistrzów.

Ciekawy mecz, z wieloma sytuacjami zarówno z jednej jak i drugiej strony. Chłopcy za wszelką cenę chcieli uzyskać korzystny rezultat, a sama gra mogła się podobać. W końcowym rozrachunku to jednak przeciwnicy zdobyli więcej bramek i cieszyli się z wygranej.

Bardzo cenna runda dla zawodników, którzy zdobywają ważne doświadczenie przed następnym sezonem i co najważniejsze - nie poddają się i walczą do końca.

Satkowski, Adamek, Kaźmierczak, Jargiło, Rudziński, Łoś, Ozga, Kaźmierczak, Gierada, Galant, Szewczyk, Stefaniak

Grupa czerwona "sparowała" z BKS Lublin.

Widać, że zawodnicy Vrotcovii robią postępy w grze drużynowej. Szczególnie mogła się podobać gra w ofensywie. Mnóstwo akcji, a wiele z nich zakończonych bramkami. Z drugiej strony, przeciwnicy również zdobyli sporo bramek, co oznacza, że ciągle do poprawy jest gra w obronie.

Spotkanie przebiegło w duchu fair play i było widać, że obie drużyny bardzo dobrze ze sobą spędzają czas pod znakiem piłki. Podziękowania dla BKS Lublin za pożyteczny sparing.

Pętala, Kocki, Rybak, Minda, Więckowski, Belka, Martyniuk, Sołtys, Koślacz, Trzewik