, Rocznik 2012

Mega intensywny weekend mieli zawodnicy obu grup orlika młodszego. Dużo minut gry oraz różne drużyny przeciwne to jest coś czego najbardziej potrzeba młodym adeptom piłki nożnej.

Grupa czerwona rozegrała drugą kolejkę Halowej Ligi Mistrzów. Mimo przeciwności losu w postaci kwarantanny oraz z czego wynikało, braku zmian, chłopcy wykazali się ogromną wolą walki i chęcią udowodnienia, że nie próżnują na treningach.

Pierwsze punkty zdobyte potwierdziły powyższe i z niecierpliwością czekamy na następną kolejkę. Każdy z chłopców spisał się dzisiaj na medal i zostawił na boisku serce.

Grupa biała rozegrała dwa turnieje w dwa dni. W sobotę wzięli udział w zaawansowanym turnieju organizowanym przez Akademia Górnika Łęczna.

Wysoki poziom, mnóstwo bramek, akcji drużynowych oraz indywidualnych a także dużo minut gry w ciągu praktycznie całego dnia. Ostatecznie zawodnicy zdobyli 3 miejsce w turnieju, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę poziom całego turnieju. W turnieju wzięły udział drużyny Stali Rzeszów, Gryf Zamość, Młodzik Radom, Bronowice Lublin, AF Głusk i oczywiście gospodarz Górnik Łęczna.

Dzisiejszego dnia chłopcy zmierzyli się z rówieśnikami w turnieju którego organizatorem była Akademia Piłkarska Motor Lublin

Po naszej drużynie było widać, że wczorajsze granie "mieli w nogach". Mimo wszystko, stanęli na wysokości zadania i pokazali, że wczorajszy wynik nie był przypadkiem i tym razem wywalczyli pierwsze miejsce, a nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza otrzymał Julek.

Świetny weekend w wykonaniu chłopców z rocznika 2012!!