Nie zwalniamy tempa

Rocznik 2011

W ostatniej kolejce Ligi Młodzika nasza drużyna mierzyła się na własnym boisku z zespołem Mosir Lubartów. Mecz rozpoczął się od szybko zdobytej bramki przez drużynę gości i to my musieliśmy od pierwszych minut odrabiać straty.
Mimo chwilowej dekoncentracji nasza drużyna z każda kolejna minuta spotkania zaznaczała swoją dobra dyspozycje z ostatnich tygodni i po trzech stworzonych sytuacjach na przerwę schodziliśmy z wynikiem 3:1!
Druga połowa to potwierdzenie dobrej gry i do wyniku końcowego dorzucilismy jesze dwa trafienia. Drużyna gości pod koniec spotkania jeszcze raz zagroziła naszej bramce i zdobyła bramkę.

Vrotcovia 5:2 Mosir Lubartów
Sikorka x4
Alosza

Skład: Julek, Lebron, Gebre, Kuczi, Majówa, Matyś, Miszti, Sikorka, Alosza, Słodziak, Franek, Ramos, Fifi, Miko