Odszedł zbyt wcześnie

Szanowni Państwo, z wielkim smutkiem i żalem pragniemy przekazać Wam informację że w dniu 18.02.2020 odszedł od nas Grzegorz Furman.
Grzesiek był w naszym klubie od 2007 roku czyli praktycznie od samego początku. Był kierownikiem obozów - zajmował się również szkoleniem bramkarzy. Ponadto z wielkim zamiłowaniem fotografował wydarzenia z życia klubu podczas obozów i zmagań naszych zawodników. Tracimy przyjaciela, kolegę i wspaniałego człowieka, który sercem był z Vrotcovią nadobre i na złe. Grzesio przegrał długą i wyczerpującą walkę z chorobą nowotworową. Walczył do samego końca i nawet w najcięższych chwilach starał się uśmiechać i angażować w sprawy klubowe.
Chcąc oddać szacunek naszemu przyjacielowi informujemy że we wtorek i środę wszystkie zajęcie treningowe są odwołane.
Vrotcovia będzie uczestniczyć jedynie w tych wydarzeniach, których nie jesteśmy w stanie odwołać.
W tych trudnych chwilach chcemy myśleć wyłącznie o tym co naprawdę ma znaczenie. Chcemy być wsparciem dla syna Trenera Grześka i Partnerki Magdy.