Porażka u siebie - 2009
Rocznik 2009
W niedzielę 16 października w ostatniej kolejce rundy zasadniczej ligi trampkarza młodszego, przyszło nam spotkać się na własnym boisku z drużyną lidera rozgrywek Tomasovia Tomaszów Lubelski.
Mecz zaliczał się do tych z kategorii trudnych, nasz rywal nie przegrał do tej pory żadnego meczu. Okoliczności zdrowotne sprawiły, że zmuszeni byliśmy zagrać tylko jednym zawodnikiem na zmianę. Drużyna została nastawiona przez trenera do pressingu i szukania swoich szans od początku meczu. Pierwsze minuty pokazały, że obie drużyny chciały zaskoczyć przeciwnika szybką kontrą. W pierwszej połowie drużynie gości udało się dwukrotnie znaleźć drogę do naszej bramki. Przeciwnik wykorzystał szanse, które miał. Nasz drużyna niestety nie.
Druga połowa spotkania to już większa przewaga lidera i kolejne strzelone bramki. Ostatecznie przeciwnik znalazł jeszcze drogę do naszej bramki cztery razy. Po ostatnim gwizdku 0:6.
Mecz nie ułożył się po naszej myśli, ale nie załamujemy się. Dzięki naszej postawie w rundzie zasadniczej zakończyliśmy na 4 miejscu i gramy dalej. Cztery najlepsze drużyny rozegrają ze sobą Fazę Play- off, każda z nich trzy kolejne mecze. Nasze najbliższe spotkanie to wyjazd do Tomaszowa na mecz z ostatnim rywalem w sobotę 22 października. Trzymjacie za nas kciuki.
Vrotcovia Lublin- Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:6 (0:2).
Vrotcovia: Chałabiś, Grzegorczyk, Urbanowicz, Bolibok, Kmieć, Mitura, Cieślak, Frankiewicz, Sijewski, Plichta, Skorupski, Prokopowicz.