Sparingowo z Avia
Rocznik 2011

W niedzielny poranek Grupa Biała rocznika 2011 zaproszona przez zespól Avii Świdnik wzięła udział w grze sparingowej na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Mecz z rówieśnikami ze Świdnika od samego początku był bardzo zacięty. Oba zespoły prezentowały się z bardzo dobrej strony rywalizując w dziewięcioosobowych składach. Nie brakowało zaangażowania, walki o każdą piłkę, a także świetnych akcji zespołowych i indywidualnych. Dobra gra przełożyła się także na to, że kibice mieli okazję obejrzeć sporo bramek.

Serdecznie dziękujemy drużynie Avii za zaproszenie na swoje obiekty i mecz kontrolny, który był dla naszego zespoły niezwykle korzystny.

Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy obecni na grze, a na dodatkowe wyróżnienie zasługuje trójka zawodników z rocznika 2012 – Igor, Kacper i Adi, którzy wsparli swoją obecnością starszych kolegów i pokazali się z bardzo dobrej strony. 

Vrotcovia: Julian Styżej – Kuba Maj, Patryk Salasa, Igor Kosior, Patryk Gawda, Kuba Muca, Alek Małek, Igor Misztal, Olek Matysiak, Antoni Król, Piotr Sikora, Igor Ozga, Kacper Gierada, Adrian Adamek oraz „asystent trenera” Leon Król.