Turniejowy weekend Rocznik 2012

W weekend obie grupy orlika młodszego zbierały cenne minuty doświadczenia.

Grupa Biała wzięła udział w turnieju zorganizowanym przez BEST Lublin. Zawody rozgrywane były w nowej hali sportowej UM przy ul. Chodźki. Wzorowa organizacja oraz możliwość gry z wieloma różnymi drużynami to zawsze świetna sprawa. Turniej był bez klasyfikacji końcowej a każdy zawodnik otrzymał medal za udział.

W turnieju wzięły udział drużyny: BEST Lublin, Górnik Łęczna, Świdniczanka, KS Ciecierzyn, Orlęta Łuków, Orlęta Radzyń Podlaski, Sygnał Lublin.

Tym razem zawodnicy od pierwszego meczu weszli na wysokie obroty i już do samego końca nie zwolnili tempa wygrywając wszystkie swoje mecze.

Na wyróżnienie zasługuje oczywiście cała drużyna, ale zawodnikiem który został nagrodzony statuetką za najlepszą grę okazał się Michał - dzięki świetnej grze w defensywie nasz zespół stracił tylko jedną bramkę i to dopiero w ostatnim meczu.

Podziękowania dla drużyny BEST Lublin za zaproszenie na turniej

Satkowski, Kaźmierczak, Gierada, Adamek, Głaszczka, Kaźmierczak, Jargiło, Galant, Rudziński

Grupa czerwona zagrała w sobotnie popołudnie trójmecz z drużynami KS Lublinianki oraz BKS Lublin.

Chłopcy bez choćby jednej zmiany dzielnie stawili czoła swoim przeciwnikom i zdobyli kolejne bardzo cenne minuty doświadczenia meczowego. Wszystkie drużyny rozegrały ze sobą po dwa spotkania (mecz i rewanż). Trzeba przyznać, że przyszło im się mierzyć w bardzo dziwnych i ciężkich warunkach. W trakcie sparingów byliśmy świadkami trzech różnych rodzajów opadów. Śnieg, deszcz i grad nie powstrzymały jednak dzielnych drużyn i rozegrały wszystkie mecze między sobą.

Kocki, Rydzak, Martyniuk, Kurczak, Belka, Minda, Trzewik