Wybory Samorzadowe

Szanowni Państwo,

już 07 kwietnia w naszym kraju odbędą się Wybory Samorządowe. Temperatura sporu politycznego w naszym kraju w ostatnich latach jest bardzo wysoka. Ostatnią rzeczą jakiej pragniemy są dyskusje polityczne podczas trwania treningów ;-) 

Niestety mimo dobrych chęci, nie zawsze da się uciec od tematów politycznych. Naszym celem są ciągłe starania nad poprawą warunków w jakich trenują nasi chłopcy. Na przestrzeni 18-stu lat mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma Radnymi, którzy zabiegali o sprawy naszego klubu.

Wśród Radnych, którzy zabiegali o nasze sprawy najbardziej, zdecydowanie wyróżnia się Pan Leszek Daniewski. W ciągu ostatnich lat wielokrotnie udzielał nam pomocy w rozwiązywaniu naszych problemów. Blisko 1,5 roku temu z dnia na dzień w związku z nagłym remontem straciliśmy dostęp do jednej z hal. Przez moment groziło nam zawieszenie treningów. Zadzwoniliśmy do Pana Leszka i jakimś cudem znalazł się dla nas termin na boisku orlik.

Dzięki jego staraniom klub otrzymał dodatkowe środki z Gminy Lublin, za które zorganizowaliśmy turnieje, które obfitowały w atrakcje i były całkowicie bezpłatne dla wszystkich uczestników.

To dzięki wsparciu Radnego Daniewskiego kolejną już zimę jest dla nas miejsce na boisku Orlik na ul. Róży Wiatrów. Przykłady można mnożyć długo.

Jeżeli nie mają Państwo swojego kandydata, nie wiedzą na kogo głosować lub wahają się w swojej decyzji, gorąco zachęcamy do oddania głosu na Pana Leszka Daniewskiego, który niejednokrotnie udowodnił ze nasz klub nie jest mu obojętny.