Zwycięstwo w Turnieju Wolności

źródło: https://pl-pl.facebook.com/Vrotcovialublin/

Rocznik 2012

Pochmurną i wietrzną niedzielę, chłopcy z rocznika 2012 spędzili w Zamościu, biorąc udział w Finałach Turnieju Wolności. 20 drużyn z podziałem na 4 grupy, rywalizowało o końcowy sukces.

Vrotcovia w grupie trafiła na drużyny: AF Głusk, Gaudium Zamość, Huczwa Tyszowce oraz Podlasie Biała Podlaska 2013. Chłopcy z meczu na mecz się rozkręcali, co było widoczne po ich zachowaniu na boisku. W każdym meczu grupowym wypełniali praktycznie w całości założenia trenera. Fazę grupową Vrotcovia przeszła bez straty choćby punktu i wraz z ekipą Gaudium Zamość zameldowaliśmy się ćwierćfinałach.

W tej fazie rozgrywek zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony jeśli chodzi o koncentrację, ale także zorganizowaną grę drużynową. Dobra forma była widoczna gołym okiem. To był dzień Vrotcovii i do samego finału a także w nim, nie straciliśmy choćby bramki. Ozdobą meczu finałowego z drużyną Podlasia Biała Podlaska 2012 była jedyna bramka Mateusza Jargiło który przepięknym strzałem z dystansu "zerwał pajęczynę" z okienka bramki przeciwników

Zasłużony sukces i wielkie gratulacje dla drużyny

Podziękowania należą się również dla grupy rodziców-kibiców zarówno tych obecnych na Rotundzie, jak i tych którzy obserwowali mecze relacjonowane na grupie fb, dzięki uprzejmości Pana Pawła Jargiło - za co również należą się podziękowania.

Podziękowania oraz gratulacje także dla organizatorów Turniejów Wolności. Bardzo fajnie zorganizowany turniej z masą atrakcji, a chłopcy mieli okazję również spotkać się i porozmawiać z byłymi reprezentantami Polski: Sławkiem Peszko oraz Radkiem Majewskim, którzy rozdawali masę autografów i z wielką chęcią pozowali do zdjęć z uczestnikami turnieju.