Kolejna firma wspiera młodych piłkarzy

Mamy przyjemność poinformować, że firma Swojskie Smaki Sp. z o.o. dołączyła do grona sponsorów, którzy chcą pomóc klubowym drużynom w nowym sezonie.

Swojskie Smaki to sklepy, które wyróżniają się tym, że kupisz tu produkty naturalne. Oferują w nich głównie przepyszne wędliny firmy Pater, które produkowane są w sposób tradycyjny z mięsa z własnej hodowli. Proces wędzenia odbywa się w prawdziwych wędzarkach opalanych drewnem bukowym i olchowym.

Przy produkcji wędlin tradycyjnych firma nie stosuje fosforanów, wypełniaczy oraz sztucznych środków konserwujących. Wędliny te peklowane są metodą tradycyjną z użyciem naturalnych przypraw.

Produkty te można dostać w punktach firmowych wyszczególnionych na stronie internetowej www.swojskie-smaki.pl w zakładce lokalizacja, jak również zamówić bezpośrednio z dostawą do domu pod nr tel 727-599-566 lub poprzez kontakt Facebook. Realizują również zamówienia hurtowe, dostarczając swój asortyment do około 280 zadowolonych klientów, wyspecjalizowanym transportem firmowym.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sponsora.