Na finiszu prac NA FINISZU PRAC

Blisko dwa i pół roku trwały prace remontowe w budynku przeznaczonym na szatnie dla naszych najstarszych grup treningowych (Trampkarz/Junior). Z przyjemnością informujemy, że po tak długim czasie jesteśmy już na finiszu.

Zaczęliśmy od dachu, następnie położyliśmy całkowicie nową instalacje elektryczną, zamontowaliśmy kamery monitoringu, postawiliśmy ściany działowe, w środku zamontowaliśmy drzwi. We wszystkich pomieszczeniach zrobiliśmy sufity podwieszane, a na ścianach zamontowaliśmy pcv oraz płyty OSB. Na końcu naprawiliśmy posadzki, uruchomiliśmy internet oraz wyposażyliśmy budynek w elementy niezbędne w każdej szatni piłkarskiej.

Budynek składa się z następujących części:
- pomieszczenie sędziowskie
- szatnia gości
- szatnia gospodarzy
- pokój trenerski
- wc
- pomieszczenie serwisowe
- natryski w obu szatniach (do remontu)
- korytarz x2

Efekty naszych prac możecie obejrzeć na zdjęciach załączonych do posta na FB.

Do całkowitego końca planowanej inwestycji pozostał nam remont natrysków, malowanie elewacji oraz ogrodzenie budynku.
Na uwagę zasługuje fakt, że na przeprowadzenie remontu NIE otrzymaliśmy żadnego dodatkowego dofinansowania. Wszystkie materiały zostały zakupione ze środków własnych klubu, a prace były wykonywane przez nieliczna grupę zaangażowanych osób.

To właśnie dzięki pracy tych kilku osób, które poświęcając swój czas wolny, czas rodzinny, przyjeżdżały i przez blisko dwa lata konsekwentnie, krok po kroku dążyły do zamierzonego celu.

Nikt za swoją pracę nie oczekiwał wynagrodzenia, ani nikt o nie nie pytał. Przez ponad dwa lata pracowaliśmy wyłącznie po to żeby nasi chłopcy mieli lepsze warunki.

Jako że remont trwał (nadal trwa) ponad dwa lata "ekipa budowlana" się zmieniała. Jednak od pierwszego momentu aż do chwili obecnej na dwie osoby zawsze mogliśmy liczyć. Tymi osobami są Adrian Cieślak oraz Jarek Kalbarczyk. Bez nich remont nawet by się nie zaczął.

Olbrzymi wkład w realizację projektu mieli również: Piotr Małek, Daniel Mitrut, Michał Kmieć, Michał Satkowski, Piotr Malinowski

Kawał roboty zrobili także: Paweł Maj, Wojtek Kloc, Tomek Kołtunowicz, Tomek Lebiocki, Adam Adamek oraz Robert Bogusław.

Jeśli kogoś nie wymieniliśmy imiennie, to zwyczajnie zapomnieliśmy.

W imieniu całego klubu za każdą okazaną pomoc podczas prac remontowych SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!