Turniej  TCC Rocznik 2012

Nie zatrzymują się grupy orlika starszego. W piękny słoneczny weekend zarówno grupa biała jak i czerwona zdobywały kolejne doświadczenia.

Grupa czerwona wzięła udział w trójmeczu na orliku Judyma w sobotni poranek. Tym razem przyszło nam się zmierzyć z drużynami BKSu Lublin oraz BEST Lublin. Wszystkie drużyny zagrały w formule mecz i rewanż, a w każdym ze spotkań nie zabrakło wielu akcji, goli oraz sportowej walki. Vrotcovia tego dnia pokazała się z bardzo dobrej strony, zostawiając mnóstwo serca na boisku.

Podziękowania dla BKSu Lublin za zaproszenie na trójmecz

Grupa biała w niedzielę udała się w podróż do podwarszawskich Kręczek aby wziąć udział w turnieju Training Camp Center pod największym w Polsce balonem. Chłopcy zagrali aż 120 minut w dwóch grupach, mierząc się z 7 drużynami spośród 17 biorących udział.

Vrotcovia wyśmienicie weszła w turniej od samego początku i w pierwszej fazie grupowej zajęła 1 miejsce w grupie z bilansem 3 wygranych i 1 remisu. W fazie finałowej w bardzo mocnej grupie która walczyła o miejsca 1-4 zabrakło już trochę mocy i koncentracji i przegraliśmy minimalnie 3 spotkania.

Ostatecznie zdobywamy wysokie 4 miejsce na 17 drużyn biorących udział, a doświadczenie jakie udało się zdobyć na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Na turnieju przyszło nam się zmierzyć z drużynami: AP Wilki, KS Zawisza Rzgów, KS Ursus, KS Ożarowianka w fazie grupowej i w fazie finałowej: RKS Okęcie, Młodzik Radom i OKS Ołtarzew - zwycięzcą całego turnieju.

Wielkie brawa należą się całej drużynie,