Podział punktów w meczu walki

Rocznik 2010

Po nieudanej inauguracji rundy w starciu przeciwko AP Bronowice nasz zespół z rocznika 2010 w sobotę rozegrał pierwszy w 2023 roku mecz o punkty na własnym boisku.
Naszym rywalem był doskonale nam znany zespół Gaudium Zamość. Kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć to spotkanie nie mieli prawa narzekać. Vrotcovia bardzo dobrze weszła w mecz i od samego początku szukała okazji do zdobycia bramki. I choć udało się oddać kilka strzałów to gole w pierwszej połowie nie padły.

W drugiej odsłonie mecz stał się bardziej wyrównany i obie ekipy miały swoje okazje. Vrotcovia była o krok od objęcia prowadzenia po błędzie indywidualnym bramkarza gości, ale zabrakło nieco zimnej głowy i celności. Chwilę później przed utratą gola uratowała nas poprzeczka. W odpowiedzi nasz zespół miał jeszcze jedną doskonałą okazję, ale zabrakło odrobiny precyzji i szczęścia. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem goście na dwie minuty przed końcem spotkania zdobyli gola po rzucie rożnym i okazali się minimalnie lepsi.

Dziękujemy Gaudium Zamość za dobry mecz.
Po spotkaniu z ekipą z Zamościa zespół zasługuje na duże słowa uznania. Drużyna od początku grała bardzo mądrze i konsekwentnie dążyła do zdobycia gola. Każdy z zawodników pokazał w tym meczu charakter i zaangażowanie zostawiając na boisku dużo zdrowia, a to bardzo ważne aspekty w piłce nożnej. Od poniedziałku wracamy do dalszej ciężkiej pracy i wierzymy, że przyniesie ona rezultaty w kolejnych meczach ligowych.

▪ Vrotcovia - Gaudium Zamość 0:1 (0:0)