Remis z Lublinianką

Rocznik 2012

Orlicy starsi rozegrali drugą kolejkę rundy wiosennej w Lidze Wojewódzkiej LPZN. W sobotnim meczu nasza drużyna była gospodarzem.
Tym razem zagraliśmy z drużyną KS Lublinianki. Od początku obie drużyny pokazały, że nie będą skupiać się wyłącznie na defensywie. Zarówno jedna jak i druga drużyna przez całe spotkanie wysoko naciskała na przeciwnika co przełożyło się na bardzo intensywne zawody obfitujące w mnóstwo okazji bramkowych.
Ostatecznie mecz zakończył się remisem. Na przerwę Vrotcovia zeszła do szatni prowadząc w spotkaniu po przepięknej bramce "stadiony świata" Matiego, a po przerwie przez brak koncentracji, przeciwnicy doprowadzili do wyrównania.
W ostatnich akcjach obie drużyny mogły jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Lublinianka pod koniec była bliska zwycięstwa po otrzymanym rzucie karnym, jednak szczęście dopisało naszej drużynie i zawodnik gości trafił w słupek.
Tradycyjnie po spotkaniu zostały rozegrane dodatkowo rzuty karne, które także przyniosły wiele emocji. Gratulacje dla KS Lublinianka KUL Junior za bardzo dobry mecz w duchu fair play, a szczególne brawa należą się naszym zawodnikom, którzy z meczu na mecz pokazują, że w meczach nie są tylko tłem dla rok starszych kolegów.